Naše služby

Oprava základnej dosky iPhonu

Výmena súčiastky často nestačí k opraveniu Vášho telefónu. Ak Váš telefón spadol do vody, alebo bol zasiahnutý silným nárazom, nemusíte sa báť, opravou základnej dosky je možné

Zálohovanie dát

Aj Vy by ste chceli zachovať svoje dáta, ak Váš telefón nie je možné opraviť? Urobíme všetko preto, aby z Vášho premočeného alebo rozbitého telefónu zachránili Vaše dáta a vrátili Vám ich čím skôr.

Oprava zaslaných zariadení

Najjednoduchší spôsob opravy je, ak nám zašlete svoj pokazený telefón. Po oprave pošleme Vám ho naspäť.

Akciové ceny pre Partnerov

Pre partnerov, ktorí nám zašlú viac zariadení, ponúkame zľavy. Kontaktujte nás pre akciový cenník.

O Nás

Ben-Tel je miestna spoločnosť so sídlom v Európe v malej obci Gabčíkovo na Slovensku. Gabčíkovo je veľmi blízko k hraniciam Maďarska, Českej republiky a Rakúska. Toto je pre nás veľkou výhodou, pretože ľahšie sa môžeme osobne obrátiť na zahraničných partnerov alebo zákazníkov. Pretože sme schopní pracovať z domu, úspory nákladov sa prejavia aj v našich cenách. Nástroje opravujeme lokálne našimi špecialistami, preto už žiadne príspevky neposielame, takže opravy budú dokončené oveľa skôr.

Technológia je naša vášeň. Naším cieľom je poskytovať konkurenčné ceny a kvalitné služby. Vyškolení a skúsení zamestnanci našej spoločnosti sa snažia čo najrýchlejšie a profesionálne opraviť vybavenie, ktoré dostávame. S našou precíznou prácou sa snažíme vyrovnať s nemožným.

Ak máte záujem o názory iných ľudí na našu spoločnosť, neváhajte navštíviť našu stránku na Facebooku, kde si môžete pozrieť ďalšie recenzie.

www.facebook.com/bentelgabcikovo

1

Vyberte si Vaše zariadenie a zadajte požadované údaje

2

Pošlite svoje zariadenie na danú adresu

3

Kontaktujeme a informujeme Vás o stavu Vášho zariadenia

4

Po prijatej platbe pošleme Vám naspäť Vaše zariadenie

Záruka

Na Apple zariadenia je jednoročná záruka. Záruka sa vzťahuje len na také chyby, ktoré nespôsobil zákazník.

Ak sa Vám zariadenie prasklo alebo je poškodené vodou, Apple ho nebude opravovať v záruke. Vtedy, alebo ak je zariadenie po záruke, môžete kontaktovať náš servis.


Na opravy základnej dosky máme 90-dňovú záruku. Tá sa nevzťahuje na tie zariadenia, ktoré sú poškodené vodou. Záruka sa nevzťahuje ani na zálohovanie dát, keďže Vaše údaje po úspešnej oprave zmažeme zo systému.