Naše služby

Oprava základnej dosky

Výmena prasknutého displeja niekedy nestačí k oprave telefónu. V prípade, že spadol do vody či bol zasiahnutý silným nárazom, mohlo prísť k poškodeniu základovej dosky. Tú je však, našťastie, možné opraviť.

Zálohovanie dát

Urobíme všetko pre to, aby sme zachránili tvoje dáta z kompletne zničeného alebo utopeného telefónu v prípade, že už jeho oprava neprichádza do úvahy.

Oprava zaslaných zariadení

Ak sa nemôžeš dostaviť fyzicky, pošli nám svoj telefón na opravu poštou alebo kuriérom. Po oprave ti ho bezplatne pošleme späť.

Akciové ceny pre partnerov

Pre našich partnerov, ktorí nám zašlú viac zariadení, ponúkame zľavy. Pre detailnú ponuku nás, prosím, kontaktujte.

O Nás

Ben-Tel je miestna spoločnosť so sídlom v obci Gabčíkove na Slovensku. Strategická poloha tejto obce s blízkosťou hraníc s Maďarskom, Českou republikou a Rakúskom nám priniesla klientov nielen zo Slovenska, ale i týchto krajín. Za viac než 5 rokov servisovania iPhonov sme pomohli minimálne dva-a-pol tisícom zákazníkov opraviť ich zariadenia.

Naše ceny sú zaroveň bezkonkurenčné, nakoľko pracujeme z domu, čo šetrí naše náklady a odráža sa aj na koncových cenách. O tvoje zariadenie sa postará profesionálny tím vyškolených a skúsených zamestnancov, ktorí svoju prácu považujú za hobby. Aj vďaka tomu každý zákazník získava priateľský a zároveň profesionálny prístup.

Veď nakoniec, skoč sa pozrieť na náš Facebook, kde nás pozitívne hodnotilo množstvo našich spokojných zákazníkov.

https://www.facebook.com/benteliphoneservis


                                                                                                                               


 
Vyber si svoje zariadenie a zadaj požadované údaje
 
Pošli svoje zariadenie na danú adresu
 
Kontaktujeme a informujeme ťa o stavu zariadenia
 
Po prijatej platbe pošleme naspäť tvoje zariadenie

Záruka

Na Apple zariadenia je jednoročná záruka. Záruka sa pritom vzťahuje na tie chyby, ktoré svojim konaním nespôsobil zákazník.

Na opravu základnej dosky ponúkame záruku 90 dní. Tá sa nevzťahuje na zariadenia, ktoré sú poškodené vodou. Záruka sa zároveň nevzťahuje na zálohovanie dát, keďže tvoje údaje po úspešnej oprave bezprostredne mažeme zo systému a ďalej neukladáme.