Pošli svoj iPhone ku nám

Nikde inde mu nebude lepšie. Sľubujeme. Tvoj iPhone nám môžeš priniesť osobne alebo zaslať poštou či kuriérom odkiaľkoľvek, pokojne aj z krajín Európskej únie. Nezáleží nám kde a ako sa to stalo, naším jediným cieľom je opraviť problém tak, aby si bol spokojný.


90

Dní záruka na opravy
základnej dosky

5

Rokov skúseností
servisovania

2500

Spokojních
zákazníkov

Naše služby

Prasknutý displej, nefunkčný home button, poškodená základná doska... To všetko sa dá ľahko riešiť. Vďaka našim niekoľkoročným skúsenostiam so všetkými druhmi opráv ti radi telefón opravíme tak, aby bol ako nový.

Oprava kamery

Najčastejšou príčinou problému prednej alebo zadnej kamery býva modulárna chyba. Chybu dokážeme ľahko a rýchlo odstrániť.

Výmena batérie

Ak máš problémy s výdržou batérie, možno je čas na jej výmenu. Tento úkon patrí k najrýchlejším opravám, ktoré dokážeme urobiť za veľmi krátky čas.

Oprava mikrofónu alebo reproduktoru

Opravíme problém s tichým či nefunkčným reproduktorom alebo slúchadlom tak, aby si počul, resp. aby ťa bolo počuť.

Oprava základnej dosky

Základná doska je najdôležitejšia časť telefónu, ktorá sa občas zvykne pokaziť. Aj keď telefón nefunguje správne, dokážeme ju opraviť tak, aby pracoval správne.

Výmena displeja

Vymeníme ti prasknutý alebo nefunkčný displej, pričom záručná doba na vymenenú súčiastku je až 24 mesiacov.

Výmena zadného krytu

Zadné kryty sa zvyknú poškriabať alebo prasknúť. Nie je nič jednoduchšie ako ich vymeniť a vrátiť tak iPhonu vzhľad nového telefónu.


Čo je FaceID a ako funguje?

V minulosti sme chránili naše iPhony jednoduchým číselným kódom. Ten však v roku 2013 s príchodom modelu iPhone 5S doplnila čítačka odtlačku prstov skrytá v tzv. Home button. Ani to však nebolo dostatočným ochranným prvkom pre Apple, ktorý v roku 2017 prišiel na trh s iPhonom X a jeho revolučnou technológiou odomykania smartfónu pomocou funkcie tzv. FaceID, teda odblokovaním skenom tváre.

Čo je základná doska a na čo slúži?

Základná doska je srdce telefónu, bez ktorého telefón jednoducho nebude fungovať. V prípade, že došlo k poškodeniu základnej dosky, telefón zvykne vykazovať zvláštne správanie. Toto poškodenie pritom nie je vôbec viditeľné fyzicky, prejavuje sa len softvérovým poškodením. Základná doska sa zvykne poškodiť po styku s vodou, vlhkosťou alebo tiež pri páde.