Zariadenie: Iphone 14 Plus

Obsah krabice iPhone série 14 sa nezmenil, rovnako ako príslušenstvo dostaneme len USB-C kábel na lightning. Musíme tiež dokúpiť adaptér.

Objavili sa nové farby ako strieborná, zlatá a fialová.

Dizajnovo sa nové modely oproti svojim predchodcom nezmenili, rozdiely sú len minimálne, napríklad ostrovček fotoaparátu vzadu je tiež väčší a tak nie je možné použiť príslušenstvo od starých modelov.

Pre Pro a Pro Max sa názov Notch zmenil na Dynamic Island. Tento malý ostrov sa používa napríklad na zobrazenie hlásení rôzných aplikácii. Pre tieto funkcie je k dispozícii zoznam (konkrétne sa jedná až o 41 funkcií a trikov) pre ktoré funkcie sa používa.

Displej sa zmenil do tej miery, že môže dokonca klesnúť na obnovovaciu frekvenciu 1 Hz, 13 Pro by mohol ísť až na 10 Hz. Má režim zobrazenia Always On, ktorý je možné vypnúť.

Iba modely Pro dostali procesor A16 Bionic, ktorý je o 17 % rýchlejší ako jeho predchodca.

Predná strana má 12 megapixelový fotoaparát s automatickým zaostrovaním. Na zadnej strane sa nachádza 48 megapixelový fotoaparát, ktorý je prelomový. Objavil sa akčný režim, s ktorým získame oveľa stabilnejšiu kvalitu pri natáčaní videa.

Z hľadiska prevádzkovej doby sa oproti minuloročným modelom príliš nezmenili.

Všeobecné opravy

Oprava základnej dosky

Zvýšenie pamäte

Cenová ponuka / Odosielanie zariadenia

Kontaktuj nás, použi prosím formulár vpravo a skús popísať problém čo najpodrobnejšie. Naši kvalifikovaní kolegovia sú k dispozícii.