Pošlite nám svoje vadné zariadenie

Ak Váš iPhone potrebuje opravu, ale nechcete alebo nemáte možnosť ho poslať do dedikovaného Apple servisu, alebo zariadenie už nie je v záruke, pošlite ho nám! Urobíme všetko pre to, aby Váš telefón bol znova funkčný.


90

Dní záruka na opravy
základné dosky

5

Rokov skúseností
v oprave iPhonov

2500

Spokojních
zákazníkov

Naše služby

Váš iPhone nefunguje tak ako má? Problém s nabíjaním, nefunkčné Wi-Fi, prasknutý displej alebo Home tlačidlo nereaguje? Už to ďalej nemusíte riešiť, pošlite ho k nám! My nájdeme príčinu, a opravíme Vaše zariadenie.

Oprava kamery na iPhone

Príčinou problému prednej alebo zadnej kamery môže byť aj modulárna chyba, prípadne ak nie, musíme poruchu hľadať inde.

Výmena batérie na iPhone

iPhone sa Vám ani nezapína alebo sa vybije príliš rýchlo? Príčinou problému je často porucha batérie. Odporúčame ju meniť dvojročne, pretože batéria po tomto čase už stratí zo svojej kapacity.

Oprava mikrofónu alebo reproduktora na iPhone

Máte problém s reproduktorom alebo mikrofónom? Telefón nevydá žiadny hlas, alebo Vás nepočujú pri telefonovaní? Určite nájdeme príčinu tohto problému

Oprava základnej dosky na iPhone

Základná doska je najdôležitejšia časť telefónu, ale je vo vnútri, čiže nevidíme ak sa pokazí. Na to sme my, aby sme ju opravili s profesionálnymi nástrojmi.

Výmena displeja na iPhone

Vymeníme Vám prasknutý alebo nefunkčný displej, a záručná doba na vymenenú súčiastku je 24 mesiacov.

Výmena zadného krytu na iPhone

Buď máte starší kryt z hliníka, alebo novší, zo skla, ak Vám vypadne telefón z ruky kryt sa môže pokaziť alebo krivieť.


Čo je vlastne základná doska? Na čo slúži a ako funguje?

Zákazníci, ktorím telefón ešte nikdy nespadol, majú veľké štastie. Ak sa telefón náhodou nejako vypadne z ruky, sú takí ktorí dostanú len pár škrabancov, ale nie všetci majú také šťastie. Pád telefónu môže spôsobiť aj také problémy, ako keby sme telefón namočili do vody. Ak Váš telefón po páde je aj naklonený, odporúčame si kontrolovať aj základnú dosku zariadenia.

Zálohovanie dát z iPhonu

Zálohovanie dát v našom odbore je veľmi dôležité. Ak zákazník nezálohuje svoje dáta pravideľne, a s telefónom niečo sa stane ( poškodenie vodou, hlboký pád...), dáta sa stratia, alebo nie? Ponorme sa do detailov!